Wręczenie aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego i uroczyste ślubowanie
Burmistrz Miasta Andrzej Pietrasik 19 sierpnia 2021 r. wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego pedagogom z płońskich szkół i przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Płońsk.
Niżej wymienieni nauczyciele podnieśli swoje kwalifikacje zawodowe:
- Pani Justyna Tomaszewska – nauczycielka Przedszkola nr 3 w Płońsku,
- Pani Joanna Bilińska – nauczycielka Przedszkola nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku,
- Pani Magdalena Przepiórkiewicz-Wronka – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku,
- Pan Mateusz Leśniara – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku,
- Pani Beata Agnieszka Charzyńska – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku,
- Pani Izabela Ciosek – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku,
- Pani Magdalena Machnacka – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku,
- Pani Lidia Bogdańska – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku,
- Pani Agnieszka Anna Biernat – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku.
Dopełnieniem formalności było złożenie uroczystego ślubowania.
Wręczając akty nadania Burmistrz Miasta Andrzej Pietrasik pogratulował nauczycielom uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego. Życzył satysfakcji z pracy w zawodzie nauczyciela oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
W uroczystości wzięły udział I Zastępca Burmistrza Miasta Teresa Kozera oraz Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Płońsku Krystyna Marszał–Jankowska.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!