Wystartowało miejskie lodowisko przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku
Wystartowało miejskie lodowisko przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Pierwszych łyżwiarzy powitali zastępca burmistrza Płońska Teresa Kozera i dyrektor MCSiR Waldemar Kunicki. Zapraszamy na lód!





- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!