Wystawa ,, Sierpniowe portrety"
Urząd Miejski to nie tylko obiekt administracji samorządowej. To również miejsce kultury. W piątek, 2 października prawdziwą lekcję fotografii, ale przede wszystkim historii – tej dużej i tej lokalnej – dała Monika Lisowska. Pochodząca z Płońska, a obecnie mieszkająca w Olsztynie, miłośniczka fotografii przywiozła do naszego miasta swoją wystawę „Sierpniowe portrety” – poświęconą Powstaniu Warszawskiemu, a także eksponaty z epoki, m.in. bagnet, manierkę i menażkę. Przywiozła wreszcie dużo entuzjazmu i pasji do historii, którą podzieliła się z przybyłymi na wernisaż uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego i Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Wystawę będzie można oglądać w ratuszu do 16 października od g. 8.00 do 16.00.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!