Zaproszenie od najmłodszych – pierwszoklasiści czekają na wyjątkowy dzień
Dziś Urząd Miejski w Płońsku odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Płońsku.
Uczniowie klas pierwszych zaprosili Burmistrza Miasta Płońska – Andrzeja Pietrasika na uroczystość Pasowania na Pierwszoklasistę. W imieniu Burmistrza zaproszenie odebrał Sekretarz Miasta – Andrzej Bogucki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!