Życzenia Wielkanocne od dzieci z Przedszkola Nr 2
W poniedziałek 11 kwietnia, płoński ratusz odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka. W imieniu własnym oraz Dyrekcji i Personelu, złożyli życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!