145-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Płońsku
13 lipca br. odbyły się uroczystości z okazji jubileuszu 145-lecia działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Płońsku. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło przedstawicieli władz samorządowych, druhów i druhny, mieszkańców oraz zaproszonych gości, którzy wspólnie oddali hołd pokoleniom strażaków-ochotników niosących pomoc potrzebującym.
Z tej okazji Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Barański złożyli na ręce Prezesa OSP w Płońsku, druha Marka Szydłowskiego, serdeczne gratulacje oraz podziękowania za nieoceniony wkład jednostki w bezpieczeństwo i życie społeczne miasta.
Dziękujemy wszystkim strażakom za ich codzienne poświęcenie, gotowość do niesienia pomocy oraz wieloletnią współpracę z samorządem i lokalnymi stowarzyszeniami. Życzymy kolejnych lat równie aktywnej i skutecznej działalności!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!