Z wizytą w urzędzie
Dziś Urząd Miejski w Płońsku odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 3 w Płońsku.
Przedszkolaki z grup „Krasnoludki” i „Sówki” zaprosiły Burmistrza Płońska – Andrzeja Pietrasika, I Zastępcę Burmistrza – Teresę Kozerę oraz p.o. Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej – Panią Karinę Kmiecińską na uroczystości Pasowania na Przedszkolaka oraz Dnia Edukacji Narodowej.
Wizyta najmłodszych mieszkańców była pełna uśmiechu, radości i serdecznych rozmów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!