Burmistrz Andrzej Pietrasik gościem Radia Płońsk
Burmistrz Andrzej Pietrasik był wczoraj gościem Radia Płońsk 93,6 FM. Rozmowa podsumowująca pierwsze 12 miesięcy tej kadencji jest do odsłuchania na stronie internetowej rozgłośni, a powtórka na antenie w najbliższą niedzielę o godz. 11.00.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!