Podziękowania podczas XVI Sesji Rady Miejskiej w Płońsku
Podczas XVI sesji Rady Miejskiej Burmistrz Andrzej Pietrasik i Przewodniczący Rady Arkadiusz Barański uroczyście wręczyli listy gratulacyjne mieszkańcom Miasta Płońsk, którzy w swoim zwykłym, codziennym życiu – takim, jakim dysponuje każdy z nas – robią rzeczy niezwykłe: angażują swój czas, energię, a nierzadko i środki finansowe, by działać na rzecz lokalnej społeczności, czy też osiągać wysokie wyniki sportowe.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Jakub Ptasiewicz - Mistrz Polski w skoku w dal (w jego imieniu gratulacje odebrała Mama) i Kacper Buczyński - Mistrz Polski w biegu na 60 metrów wraz z trenerami; organizatorzy Biegu Św. Mikołaja: Zbigniew Wiśniewski, Piotr Kozera i Marcin Zaborowski; Sławomir Jarosławski ze Stowarzyszenia Płońskich Miłośników Motoryzacji – Moto Płońsk, organizator akcji Moto Mikołaje oraz wolontariusze Szlachetnej Paczki: Ewelina Królak, Martyna Ostrowska, Katarzyna Wodzyńska, Małgorzata Czyż, Edyta Dymowska, Joanna Goszczyńska, Milena Jakubiak, Aneta Jerzak, Joanna Kalinowska, Luiza Klimkiewicz, Angelika Kobos, Ilona Kowalska, Weronika Krakowiak, Agata Krawczyk, Barbara Lewandowska, Dorota Nasierowska, Katarzyna Ornarowicz, Milena Plona, Agnieszka Pyrzyńska, Agnieszka Sabalska, Helena Sobczyńska, Katarzyna Szcześniak, Olga Wieczorek, Kinga Wiśniewska, Paulina Wysocka, Jacek Brzeziński, Tomasz Krysiak, Konrad Nachtman, Marek Sikorski, Karol Tomaszewski, Paweł Miklarz i Weronika Biegańska.
Wszystkie te osoby powinny być wzorami do naśladowania. Władze samorządowe Miasta Płońsk chcą promować takie postawy.
Serdecznie dziękujemy i cieszymy się ogromnie, że mamy tak wspaniałych mieszkańców


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!