Diamentowy i zloty jubileusz 38 par
16 listopada 2022r., w Mck Płońsk burmistrz Andrzej Pietrasik i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego wręczyli medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez prezydenta RP.
Medale otrzymali:
60-lecie:
1. Jadwiga i Bernard Bieżuńscy
2. Janina i Stanisław Kucińscy
3. Marianna i Kazimierz Niewiadomscy
4. Cecylia i Tadeusz Olszewscy
5. Marta i Jan Zarzyccy
50-lecie:
1. Ewa i Szczepan Bieżuńscy
2. Zofia i Leon Burzyńscy
3. Bogumiła i Janusz Brzezińscy
4. Krystyna i Henryk Ciarka
5. Hanna i Eugeniusz Ćwiklińscy
6. Krystyna i Kazimierz Dereccy
7. Teresa i Grzegorz Dobrowolscy
8. Hanna i Edward Duraczyńscy
9. Matylda i Bonifacy Dutkiewicz
10. Elżbieta i Józef Gilewscy
11. Krystyna i Lecz Graczyk
12. Mirosława i Henryk Grązka
13. Teresa i Jerzy Grzelak
14. Teresa i Zdzisław Jakubowscy
15. Irena i Waldemar Kwiatkowscy
16. Halina i Stanisław Kurpińscy
17. Danuta i Wiesław Majewscy
18. Elżbieta i Mieczysław Młotek
19. Elżbieta i Krzysztof Marunowscy
20. Barbara i Aleksy Mossakowscy
21. Marianna i Piotr Nowińscy
22. Barbara i Józef Oryl
23. Agnieszka i Kazimierz Pietrzak
24. Barbara i Waldemar Pokorscy
25. Barbara i Stanisław Stępińscy
26. Barbara i Jan Wadas
27. Barbara i Roman Walter
28. Stefania i Marek Wierzchowscy
29. Irena i Ireneusz Wolińscy
30. Sabina i Stanisław Zdunowscy
31. Barbara i Jan Ziółkowscy
32. Daniela i Zygmunt Ziółkowscy
33. Henryka i Jan Żaglewscy
Specjalnie dla jubilatów wystąpili uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Płońsku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!