Gramy dla Szymonka
W najbliższą sobotę 19 listopada 2022r., w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbędzie się duże charytatywne wydarzenie, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Wydarzenie pod hasłem Gramy dla Szymonka , ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku, który mierzy się z ciężką chorobą. Już teraz jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pospolitego płońskiego ruszenia, otwartych serc i portfeli. W akcję włączyło się większość płońskich szkół i przedszkoli, Urząd Miejski Płońsk wraz z Burmistrzem Płońska Andrzejem Pietrasikiem i pozostałe miejskie jednostki. W akcję włączyli się również płońscy przedsiębiorcy. Oprócz charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej, również w sobotę, podczas turnieju i wydarzeń odbywających się w holu głównym i na terenie MCSiR zjecie coś pysznego. Do akcji przyłącza się lokalna Płońska Gastronomia. Cały dochód ze sprzedaży z FoodTrucka zostanie przekazany dla chłopca!
Wszystkie szczegóły znajdziecie na plakacie. Bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia hali w tą sobotę.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!