Dzień Dziecka w płońskich szkołach
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie dwóch płońskich szkół – Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku oraz Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku – uczestniczyli dziś w wyjątkowych wydarzeniach pełnych radości, zabawy i integracji.
Dzień obfitował w liczne atrakcje przygotowane specjalnie dla dzieci, które mogły wspólnie spędzić czas, biorąc udział w grach, zabawach i aktywnościach sportowych. Uczniom towarzyszyli nauczyciele, dbając o dobrą atmosferę i bezpieczeństwo.
Podczas wydarzeń ze społecznością szkolną spotkała się Zastępca Burmistrza Płońska Teresa Kozera, która złożyła dzieciom życzenia z okazji ich święta.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!