Życzenia z okazji Dnia Dziecka
W imieniu własnym oraz samorządu Miasta Płońska składam najmłodszym mieszkańcom serdeczne życzenia z okazji Dnia Dziecka.
Niech każdy dzień przynosi Wam radość, uśmiech i wiele powodów do dumy. Życzę Wam spełniania marzeń, rozwijania pasji, wspaniałych przyjaźni oraz odwagi do odkrywania świata.
Niech dzieciństwo będzie czasem beztroski, zabawy i pięknych wspomnień, do których będziecie wracać przez całe życie. Bądźcie szczęśliwi i zawsze wierzcie w siebie.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka.
Burmistrz Miasto Płońsk
Andrzej Pietrasik


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!