Jadłodzielnia Płońsk już działa
Dziś w samo południe przy ul.Jaworskiego 3 otwarto pierwszą w naszym mieście jadłodzielnię - punkt służący do nieodpłatnej wymiany żywności.
To kolejny wspólny projekt znanego z akcji #MaskadlaPłońska duetu Monika Zimnawoda i Jakub Rogowski.
Przypominamy, że dzięki firmie Rogowski Manufaktura Krawiecka i zaangażowaniu koordynatorki akcji radnej Moniki Zimnawoda do mieszkańców Płońska trafiło 25 180 bezpłatnych maseczek.
Teraz osoby potrzebujące będą mogły skorzystać z punktu dzielenia się żywnością. W jadłodzielni każdy może przyjść i wziąć z półek lub lodówki żywność, której potrzebuje.
- Osoby chcące podzielić się żywnością z innymi muszą jednak pamiętać, aby pozostawione przez nich produkty były przydatne do spożycia i miały aktualną datę ważności.
- Nie wolno zostawiać produktów zawierających surowe jaja, np. kremów i majonezów, surowego mięsa, otwartych puszek i słoików czy też produktów spleśniały.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!