Koncert grupy artystycznej Miejskiego Pałacu Kultury im. O. Szabelnika z Berdyczowa
Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik i Starosta Powiatu Płońskiego Artur Adamski serdecznie zapraszają na koncert grupy artystycznej Miejskiego Pałacu Kultury im. O. Szabelnika z Berdyczowa - naszego miasta partnerskiego, który odbędzie się 27 sierpnia o godz. 18.00 w Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.
W repertuarze muzyka, która łączy serca: polskie i ukraińskie pieśni ludowe, a także największe hity światowej muzyki rozrywkowej. Wstęp wolny!
Koncerty towarzyszące odbędą się w Sochocinie i Raciążu. Szczegółowe informacje na plakacie.
Patroni medialni: Extra Płońsk, Płońsk w Sieci, Radio Płońsk 93,6 FM


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!