LATO W MIEŚCIE
Drodzy mieszkańcy Płońska,
po trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii należą się porządne wakacje. Pracownicy miejskich jednostek - MCK, MCSiR, Miejskiej Biblioteki Publicznej, MOPS i Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie oraz płońskich szkół podstawowych przygotowali w tym roku bardzo ciekawą i urozmaiconą ofertę na lato w mieście.
Stawiamy na rodziny, dlatego pod hasłem ,,Postaw na rodzinę" przygotowaliśmy szereg imprez w Ogródku Jordanowskim oraz na terenie przy MCK i MCSiR. Będą to animacje, koncerty, gry i zabawy sportowe oraz bezpłatne dmuchańce i wata cukrowa.
Pozostając przy sporcie, oprócz kibicowania przed telewizorem piłkarzom, siatkarzom i polskim sportowcom na igrzyskach, warto spróbować swych sił w turniejach przygotowanych przez MCSiR i samemu zagrać w koszykówkę, siatkówkę lub tenis stołowy.
Dla miłośników literatury - stoisko wymiany książek, czytanie przy muzyce, nowości rynku wydawniczego - czyli lato w bibliotece.
To tylko mała część naszej oferty. Zachęcam do zapoznania się z informatorem, śledzenia naszych stron internetowych oraz mediów społecznościowych. A przede wszystkim zapraszam na wakacje w mieście!
Dobrej zabawy!
Andrzej Pietrasik
Burmistrz Płońska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!