Marsz Milczenia po raz 15
Jesienią 1942 r. Niemcy wymordowali blisko połowę mieszkańców Płońska.
Od 15 lat nieprzerwanie to wydarzenie jest upamiętniane w naszym mieście.
Marsz Milczenia po raz 15. odbędzie się 7 Listopada w samo południe.
Wydarzenie rozpocznie się przy Skwerze im. Dawida Ben Guriona na tyłach ZUSu.
Zapraszamy wszystkich chętnych płońszczan do udziału.
Będziemy je relacjonować na żywo na naszym FB.
Więcej o wydarzeniu przeczytacie w info Mck Płońsk https://www.facebook.com/events/802871827651053


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!