Międzynarodowe Święto Roweru
24 października przypada Międzynarodowe Święto Roweru. Nie od dziś wiadomo, że Rower to wspaniały środek transportu. Wystarczy na niego wsiąść i jechać przed siebie – nie musimy martwić się paliwem czy korkami. Warto ten dzień świętować jak najczęściej, bo jazda na rowerze to dobry sposób na dobre zdrowie i samopoczucie. Do jazdy na rowerze niezmiennie zachęca Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik, który codziennie dojeżdża rowerem do ratusza. Teraz jazda rowerem w naszym mieście jest szczególnie wygodna, ponieważ większa część nowo powstałych, a także wyremontowanych ulic została uzupełniona o Ścieżki Rowerowe. Najnowszą z nich jest trasa, którą można przejechać przy wyremontowanej ul. Pułtuskiej. Tu została ona połączona z istniejącą ścieżką rowerową na ul. Żołnierzy Wyklętych i tą, która prowadzi przez os. Wedlowskie.
Zachęcamy do korzystania z płońskich ścieżek rowerowych.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!