Pasowanie pierwszoklasistów z SP1 w Płońsku
Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku mogą się czuć już pełnoprawnymi uczniami, a zerówkowicze - integralną częścią społeczności szkolnej. Tradycyjnie na uczniów pasował Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik. Obok tego ważnego w życiu każdego ucznia wydarzenia, uczczono również jutrzejsze Święto Niepodległości. Dzieciom i nauczycielom życzymy szybkiego powrotu do ich remontowanej siedzimy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!