Spotkanie wigilijne pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku
W imieniu burmistrza Płońska Andrzeja Pietrasika życzenia bożonarodzeniowe na spotkaniu wigilijnym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku złożyły zastępca burmistrza Teresa Kozera i kierownik Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie Elwira Konopka.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!