Posiedzenie zarządu
Dzisiaj Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik uczestniczy w posiedzeniu Zarządu Związek Miast Polskich odbywającym się w Zduńskiej Woli.
Podczas obrad przedstawiciele miast zaopiniują m.in. projekty ustaw dotyczące planowania przestrzennego, dochodów Jednostek Samorządu Terytorialnego, ochrony zdrowia, a także Strategii Rozwoju Polski 2035.
Posiedzenie zarządu ZMP zostało poprzedzone spotkaniem miast z terenu województwa łódzkiego.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!