Startuje kampania do Młodzieżowej Rady Miejskiej
46 kandydatów zgłosiło się do Młodzieżowej Rady Miejskiej Miejsc w radzie jest 16. Czy to oznacza, że czeka nas zacięta kampania wyborcza? Ta zaczyna się już dziś i potrwa do 25 września. Wybory: 26 dnia miesiąca.
Przypominamy, że Młodzieżowa Rada Miejska w Płońsku będzie składać się z uczniów klas 6, 7 i 8. Każda ze szkół otrzyma od 3 do 5 mandatów, w zależności od ogólnej liczby uczniów. Zadaniem rady będzie współpraca z "dorosłym" samorządem w sprawach dotyczących młodzieży.
Wyniki wyborów powinniśmy poznać 30 września. Pierwsza sesja - w październiku. Każdemu z kandydatów kibicujemy! Czekamy na Wasze pomysły.
Zadanie pn. „Powołanie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Płońsku” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
#Mazowszepomaga
#programywsparcia
#solidarnośćmazowiecka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!