Trwa drugi turnus kolonii letnich w Goszczycach Średnich
Od poniedziałku, 21 lipca kolejna grupa dzieci spędza wakacje pełne przygód w Goszczycach Średnich. Każdy dzień obfituje w ciekawe zajęcia, gry i zabawy, konkursy, wycieczki rowerowe oraz warsztaty profilaktyczne promujące zdrowy styl życia i bezpieczeństwo.
W ramach programu dzieci spotkały się już z panem Mariuszem Pankowskim z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. Podczas rozmowy dowiedziały się, jak bezpiecznie spędzać wakacje w świecie realnym – z dala od ekranów. Policjant mówił o zagrożeniach związanych z kontaktami z nieznajomymi i przekonywał, że czasem wystarczy odłożyć telefon, by uniknąć wielu problemów.
Trzeciego dnia turnusu uczestnicy wybrali się na niezapomnianą wycieczkę do Parku Rozrywki i Iluzji „Farma Iluzji” w Trojanowie. To miejsce, które bawi, zaskakuje i pobudza wyobraźnię – od Zakręconego Tunelu, przez Latającą Chatę, aż po liczne eksperymenty łamiące prawa fizyki. Nauka przeplatała się z zabawą, a dzieciom towarzyszyły śmiech, radość i szczere zdziwienie.
Przed kolonistami jeszcze wiele atrakcji – m.in. spotkania z przedstawicielami straży pożarnej i straży miejskiej, a także wyjazd na basen.
Organizatorem kolonii jest Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik we współpracy z Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji oraz Punktem Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!