Turnieje z okazji Święta Niepodległości
W niedzielę, 10 listopada w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji odbył się turniej piłkarski dzieci z roczników 2014 – 2015. Imprezę oficjalnie otworzył Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.
Natomiast w poniedziałek, 11 listopada odbyły się mecze siatkarskie. W turnieju startowało 12 drużyn. Nagrody zwycięzcom wręczał dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji Waldemar Kunicki.
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1 miejsce Volley Kuba Warszawa
2 miejsce Sparta Szczytno
3 miejsce KAJA Płońsk
4 miejsce Lewy Volley Płock
5 miejsce Sparta Nasielsk
6 miejsce Zawkrze Mława Junior
7 miejsce Kurek Volley WAarszaw
8 miejsce 4 koła PTS Płońsk
9 miejsce Retirees squad Pułtusk
10 miejsce Volley Team Drobin
11 miejsce Volley Świercze
12 miejsce Volley Maciek Płońsk
Wydarzenia zorganizowane zostały z okazji 106. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!