Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości w SP 1
Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowany przez uczniów klas drugich Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku. W czasie uroczystości w ramach akcji ,,Szkoła do Hymnu "cała społeczność szkolna o godzinie 11.11 odśpiewała wspólnie hymn dla Niepodległej. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne śpiewając oraz tańcząc krakowiaka. Na koniec uroczystości zostały rozdane nagrody laureatom konkursu " Moja Ojczyzna ".




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!