Wyjątkowy koncert w Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Płońsku
W murach Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku już dziś poczuliśmy magię nadchodzących świąt
Podczas wyjątkowego mikołajkowego koncertu, przygotowanego przez Stowarzyszenie Spadochron oraz Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Płońsku, na scenie zaprezentowali się uczniowie placówki oraz młodzi artyści z zaprzyjaźnionych szkół z całego powiatu.
Było wzruszająco, radośnie i bardzo, bardzo świątecznie dokładnie tak, jak na Mikołajki przystało
W wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!