Wystawa "Spójrz-przypomnij" w Domu Pamięci w Płońsku
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik i przedstawiciele Płońskiej Izby Gospodarczej obejrzeli wystawę "Spójrz-przypomnij" w Dom Pamięci w Płońsku.
Burmistrz przypomniał historię dwóch narodów - polskiego i żydowskiego zamieszkujących Płońsk przez 5 stuleci. Nawiązał również do postaci urodzonego w naszym mieście założyciela i pierwszego premiera Izraela Dawida Ben Guriona.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!