Zadbajmy razem o nasze miasto
Teren przy ul. Mazowieckiej przed i po sprzątaniu przez Wydział Utrzymania Miasta przy współpracy PGK. Wywieziono z niego 2 wypełnione po brzegi kontenery śmieci. Jak długo utrzyma się ten stan, zależy od nas. Miasto Płońsk to nasz wspólny Dom, o który musimy wszyscy dbać.
Apelujemy o poszanowanie wspólnego mienia, a świadków zdarzeń przeciwko niemu prosimy o zgłaszanie ich odpowiednim służbom.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!