Kobiety w centrum
W sobotę, 29 marca w Miejskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie pn. „Siła kobiet w dzisiejszym świecie”. To kolejne wydarzenie z serii : „jestem silna” zorganizowane przez Kobiety w Centrum Region Mazowsze Oddział Płońsk - Sochocin.
Uczestniczki w zastępstwie burmistrza powitała Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Jolanta Marzęcka. W programie nie zabrakło prelekcji nt. siły wewnętrznej i pewności siebie, porad psychologicznych - sposobów radzenia sobie ze stresem, wykładu prozdrowotnego poruszającego temat praw pacjenta , porad stylistki - "Jak Cię widzą, tak Ci płacą", a także bardzo ciekawej debaty panelistek "Kobieta w biznesie - jak osiągnąć sukces zawodowy" .
Wydarzenie honorowym patronatem objął Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!