Młodzież z I LO w Płońsku zorganizowała bieg pod hasłem „Bohaterowie Serc”
Licealiści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku, po raz kolejny udowodnili, że są wspaniałymi mieszkańcami swojego miasta. W ramach projektu Zwolnieni z Teorii na terenie MODR Poświętne zorganizowali bieg i szereg towarzyszących atrakcji pod hasłem "Bohaterowie serc". Podczas wydarzenia Burmistrza Andrzeja Pietrasika reprezentowała Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Pani Karina Kmiecińska. W sportowej rywalizacji z kolei wzięli udział m.in. uczniowie Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku.
Gratulujemy młodzieży inicjatywy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!