Strzelali ku chwale Ojczyzny
13 listopada 2022r., na Strzelnicy LOK Szerominek / Płońsk odbyły się zawody strzeleckie "10 Strzałów ku chwale Ojczyzny". Wydarzenie nawiązuje do przedwojennej tradycji i ma za zadanie popularyzować sport strzelecki. Mieszkańcy Płońska nie zawiedli. Każdy z uczestników po oddaniu strzałów z broni sportowej otrzymał certyfikat. W zawodach wziął udział burmistrz Andrzej Pietrasik, który może pochwalić się wynikiem 75 pkt., w tym trzema dziesiątkami. Organizatorzy - LOK Szerominek i Jednostka Strzelecka 1006 Płońsk. Honorowy Patronat - Burmistrz Miasta Płońsk - Andrzej Pietrasik.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!