Wigilia Miejska w Płońsku
18 grudnia 2022r., przy Mck Płońsk odbyła się Wigilia Miejska. Podczas tego wydarzenia życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia złożył burmistrz Andrzej Pietrasik, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Łukasz Gołębiewski oraz proboszczowie trzech płońskich parafii. Podczas Wigilii światełko pokoju przekazali harcerze. Wydarzeniem towarzyszącym był jarmark bożonarodzeniowy w Miejskim Centrum Kultury.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!